"Із чорнобривців сплетена душа моєї мови"
Для кожного народу дорога його мова . Для нас найближчою та найріднішою є українська... Рідна мова -- це скарбниця народної мудрості , криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмок надії . Українська мова -- це мова віршів, пісень, казок, прислів'їв, приказок, скоромовок, легенд. І саме їй ми присвятили захід до Дня української писемності та мови " Із чорнобривців сплетена душа моєї мови". Під час заходу діти співали, танцювали, розгадували ребуси, інсценували казку, писали листи подяки військовим , пригадували цікаві факти з історії української мови.11:45 20.10.2023