A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Первомайська спеціальна школа" Миколаївської обласної ради

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Давайте познайомимось! 

 

Березневе засідання методоб'єднання вчителів початкових класів  пройшло в діловому стилі. Були розглянуті питання пов'язані з документацією. Все повинно бути правильно та зрозуміло.

      

 

Відбулося чергове засідання методоб'єднання вчителів початкових класів. В дружній позитивній обстановці колеги ділилися своїм досвідом щодо впровадження інноваційних технологій в навчальний процес. 

Кожна наша дія не проходить дарма, а багаторазова - перетворюється у звичку. От і у молодших школярів формується звичка, у якій поєдналися дві наші попередні теми: "Сортування сміття" та "Я - волонтер". Діти продовжують сортувати вторинний матеріал з користю для ЗСУ. Вони збирають кришечки для збору коштів, пляшечки для харчової продукції, металічні бляшанки для окопних свічок. 

Місячник  волонтерства закінчився, але залишив слід  в дитячих серцях та надихнув і далі підтримувати дух волонтерства  

  

 

Місячник  волонтерства

Слово "волонтерство" для молодших школярів малознайоме, але поняття про добро прищеплюється з дитинства. Діти вчаться маленькими кроками робити добрі справи та зробили свій внесок у Місячник волонтерства.

   

З 13 по 19 листопада пройшов II етап

Тижня безпеки дорожнього руху

"Безпечна дорога додому".

    

 

25.10.2023. відбулося засідання методоб'єднання вчителів початкових класів

на тему "STEM - освіта"

На засіданні колеги обговорювали та ділилися досвідом, методикою опанування сучасного підходу та шляхи запровадження  STEM - освіти в початковій школі.


 

Місячник безпеки дорожнього руху:

«Увага! Діти на дорозі».

З 1 по 30 вересня 2023 року в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху: "Увага! Діти на дорозі".  Молодші школярі мали змогу опрацювати цю тему на уроках, під час бесід, ознайомитися з ситуаціями на дорозі під час екскурсій. Педагоги спостерігали за діями дітей на дорозі, корегували їх дій.

 

 

16 вересня -

Всесвітній день прибирання

 

 Учні молодших класів під час уроків формували поняття про сортування сміття,  з  допомогою  настільних та комп’ютерних ігор закріплювали знання.  На практиці прибирали в класі та сортували сміття. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень